Corona Virüse Karşı Tüketilecek Doğal Yiyecekler

0
2445

Corona Virüse Karşı Tüketilecek Doğal Yiyecekler

Corona Virüse Karşı Tüketilecek Doğal Yiyecekler hakkında sigortacı arkadaşlarıma fikir beyan etmek için bu yazıyı kaleme almaya karar verdim. Malum Corona virüs ülkemize sıçradı ve şuan için azda olsa corona virüsüne yakalanan vatandaşlarımız mevcut. Corona virüsüne karşı olarak kendi vücut direncimizi kendimiz yediğimiz içtiğimiz gıdalara dikkat ederek yükselte biliriz. Peki Corona virüse karşı tüketilecek doğal gıdalar nelerdir?

Corona virüs malum dünya genelinde pandemik virüs olarak ilan edildi. Ülke ve dünya çapında hijyenik düzenlemeler ve hijyen acısından gerekli tedbirler ilan edilmeye başlandı ve biz buna olabildiğince dikkat ediyoruz. Fakat almamız gereken gıdalarla ilgili olarak tam anlamıyla bir yönlendirme ve açıklama maalesef yok. Hal böyle olunca vatandaşlar hangi gıdaları tüketecekleri konusunda bir arayış içine girmiş durumdalar. Ben size sadece hem vücut direncinizi hemde ekonomik olarak cebinizi koruyacak bir gıdadan bahsetmek istiyorum. Bu gıda maddesi tabi ki Erzurum Tepsi Su Böreği  tabiki bu böreğin  de göğermiş peynirle yada civil peynirle yapılanı.

Erzurum Tepsi Su Böreği böreği nasıl yapılıyor? Bununda açıklamasını yapmamız gerekiyor. Orijinal bir su böreği acaba nasıl yapılıyor ve bu böreğin Corona virüse karşı koruyuculuğu acaba ne kadar? Bu sorunun cevabını sizlerle paylaşıyorum. Bildiğiniz gibi göğermiş peynir atalarımızın seferlere çıktıklarında askerlerin virüs kapmamaları ve vücut dirençlerinin yükselmesi için ordu mensuplarına yedirilen en doğal antibiyotik  yiyecek. Bunun börek ile orijinal malzemeler kullanılarak su böreği şeklinde hazırlanması ayrıca dahada koruyucu bir etki göstereceği kaçınılmaz bir gerçek. Corona virüsüne evimizden savaşmak için bol bol Göğermiş peynirli Erzurum Tepsi Su Böreğini tükete biliriz.

Bu Erzurum Tepsi Su Böreği doğal tereyağı, orijinal göğermiş peynir ve yöresel sağlıklı  unlardan imal ediliyor. Bu koruyucu gıdaya ise Erzurum ilinde hizmet veren Erzurum Tepsi Su Böreği firmasından temin edilebiliyor. Sanırım Göğermiş peynirli su böreğini sadece Tepsi Su Böreği firması yapıyor. Bunun için aşağıdaki iletişim adresinden firmaya ulaşabilirsiniz. Firma siparişleri tüm Türkiye’deki adreslere gönderebiliyor.

Erzurum Tepsi Su Böreği
Saltuklu Mahallesi Aliya İzzet Begoviç Caddesi No: 167-2 Aziziye – Erzurum
0442 502 42 42

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz