Segem Sınavı soru cevap sayfası

0
7278

Sitemizin kullanıma sunulduğu günden beri meslektaşlarımız ve meslektaş adayları sorularını genel itibariyle mail olarak tarafımıza iletiyorlar, bu sorulara verdiğimiz cevaplar kişi özelinde kalmakta ve genel olarak diğer ziyaretçilerimize bir yarar sağlamamaktadır. Ayrıca bazı kullanıcılar ise mail ile bilgi almanın zaman kaybı olarak görmekte ve sorularını sormamak-atalar, bu sorunu halledebilme adına sitemize Segem soru cevap kısmını hazırladık, bu sayede üyelerimiz sadece bizden değil diğer kullanıcılarımızdan da bilgiler alabilecekler ve sorularına daha farklı görüşlerle cevaplar alabileceklerdir.

Soru cevap sistemi yeni olduğundan eksiklik olabilir bu eksiklikleri lütfen yine aynı bölümdeki bize sorular kısmından düzeltmemiz için bize iletebilirsiniz. Tüm kullanıcılarımızdan sistemi test etmelerini önemle rica ediyoruz. Ayrıca ilgili bölümle ilgili olmasını istediğiniz kategoriler var ise bildirirseniz hemen eklenmesi yapılacaktır.

Sigortacı olmak isteyen arkadaşlarımız ise aklına takılan soruları buradan bize iletebilirler. Meslekle alakalı yanlış bilgilendirme ve yönlendirmeleri bu sayede an az seviyeye düşürmek genel hedefimiz arasındadır.

Sistemde puanlama sistemi mevcut olup üye kaydı ile sorularınızı sormanız derecelendirme ve puanlama için önem arz etmektedir, soru sorma ve cevaplama alanlarında üye olma şartı aranmamaktadır, fakat puanlama ve derecelendirme adımlarında puanlama sistemi olacağından dolayı üye olmanızı rica ediyoruz.

Test sisteminin yararlı olacağını düşünmekteyiz. Gelen sorular ve cevaplar sayesin de sitemizin içeriğini de çeşitlendirebiliriz.

Şimdiden çok teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz