2018 yılı Mayıs ayı SEGEM sınav Sonuçları

1
3072

Mayıs ayı SEGEM sınav sonuçları

20 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen 2018 yılı Mayıs ayı SEGEM sınavına ait sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Bununla ilgili hem sosyal sitemizden hem de sitemiz üzerinden gelen maillere tek tek cevap vermek yerine bu kısa makaleyi yazmak istedim. 2018 yılı Mayıs ayı SEGEM sınav sonuçları tahmini olarak maksimum 15 gün içinde açıklanmaktadır.

Tahmini açıklanma süresi maksimum 15 gün olduğuna göre en geç 04 Haziran 2018 tarihinde açıklanması beklenmektedir. Genelde 15 gün beklenilmeden 7-10 gün içinde açıklama yapıldığı da olmaktadır.

Sınav sonuçlarımıza kurumun resmi sitesinden ulaşabilirsiniz ayrıca bu konuyla ilgili olarak ta daha önce hazırlamış olduğum https://segemdersnotlari.com/sinav-sonuclari-sayfasi/ linkinden de direkt olarak kurumun sınav sonuç sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sınav sonuçlarının herkesin umduğu şekilde olmasını dilerim..

Kolay gelsin.

1 Yorum

  1. Merhaba ben 20 mayıs personel teknik sinavina girdim başvuru formunda grup kodunu 1 yaptim acente sınavda ise karstrmsm 2 yaptim çağrı merkezleri ne yapmaliyim ben acente belgesi için bu sınava girdm yardımcı olur musunuz sınavın geçersiz olur mu ???

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here