Online Segem sınavı hakkında küçük bir bilgilendirme yapmak istiyorum..

Sitemizin asıl amacı olan Segem sınavına girecek arkadaşlarımıza sınavlarında başarı yakalamaları için yardımcı olmaktır. Segem sınavında çıkan ve çıkması muhtemel olan sorulara ve bu soruların örneklerine sitemizdeki Segem online sınav bölümünde yer vermeye çalışacağız. Sitemizdeki kullandığımız yazılımın geliştirilmesi ve sınava girecek arkadaşlarımızın tam anlamıyla Segem sınavına hazırlanmasını sağlamayı amaçlamaktayız.

Her işlemde olduğu gibi bunun içinde bir ekip ve zaman harcanması gerekmektedir, malumunuz bizlerde mesleğimizi icra ettiğimiz için boş zamanlarımızda sitemize zaman ayırarak bu hizmeti vermeye çalışıyoruz, bu nedenle biraz gecikmeler oluşabilmektedir bunun için lütfen kusurumuza bakmayınız..

Sitemizde kullanacağımız online sınav yazılımı ile birebir Segem sınavının benzerini uygulayacağız yani çoktan seçmeli sorulardan rastsal olarak seçilen sorular ile sınavlar gerçekleştirilecek ve başarı durumu anında ekranda belirlenecektir, böylelikle eksik olan konu ve bölümlere zaman ayırarak sınavınızın başarılı geçmesi sağlanmaya çalışılacaktır.

Ayrıca ileri ki dönemde site üzerinden çalışma kitaplarınında paylaşılması gündemimizdedir bu sayede dersler pekişecektir. Sınavlar yakın zamanda aktif edilecek ve belli bir süre test yayını olarak belirlenen sayıdaki üyemize açılacaktır, test grubunda yer almak isteyen arkadaşlarımızın taleplerini aşağıdaki maili iletmeleri yeterlidir.

Şimdiden hayırlı olması dileğiyle..

sinav@segemdersnotlari.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz