Dürüst görünüp sigortalılarını dolandıran Sigorta Acenteleri

0
2463
sahtekar acenteler

Dürüst görünüp sigortalılarını dolandıran Sigorta Acenteleri

Dürüst görünüp sigortalılarını dolandıran Sigorta Acenteleri ile ilgili bir makale hazırlamam gerektiğini bana gelen özel mesajlardan anlamış bulunuyorum. Yaklaşık 20 yıllık bir sigortacılık geçmişine ve deneyimine sahip olduğumdan bu durumlarla çokça karşılaştığımı düşünüyorum. Bunları müsait bir zamanda sizlerle paylaşacağım.

Aslında yazmaya başladım ama ne şiş yansın ne kebap misali çok ağır olan söylemlerimi birazcık yumuşatmaya çalışıyorum.  Yani merak etmeyin anlaşılır ve sade bir biçimde makaleleri yayımlayacağım.

Aslında dürüst görünüp arka planda neler yapıldığını ve bunun bir hak olduğunu iddia eden acente arkadaşlarımızın elbette isimlerini vermeyeceğim ama en azından sitemi takip eden binlerce kişinin acente ve şahısları en azından yaşanan olaylardan ötürü kazık yiyip dolandırılıp dolandırılmadıklarını anlamalarına ön ayak olacağıma eminim.

Sizlerden ricam makalelerim yayımlanana kadar sabırlı olmanız. 20 yıl kolay değil tecrübe ve deneyimlerimi bu iş yoğunluğumun arasında en doğru şekilde İnternet tarihine yazmayı düşünüyorum. Sabrınız için çok teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz