SEGEM Akademi portalı nedir?

0
7175

SEGEM Akademi nedir?

SEGEM Akademi portalı sigortacılık mesleğiyle ilgili olarak yapılan SEGEM sınavına hazırlık için hazırlanmış olan kuruma ait Online platformdur. Bu platformda sınava girecek meslektaş adaylarının eğitiminin Online olarak yapılması planlanmaktadır. Bu sayede meslektaş adayları internet bağlantısının bulunduğu her hangi bir yerden SEGEM sınav eğitimlerini kolayca alabilmektedirler..

SEGEM Akademiye nasıl girilir?

SEGEM akademiye giriş yapabilmek için öncelikle SEGEM sınavı için kayıt ücretinin yatırılarak  kayıt yaptırmış olunmalıdır. Ardından sistemin size sağladığı kullanıcı adı ve kendinizin belirlediği şifre ile SEGEM akademi sistemine giriş yapabilirsiniz. SEGEM Akedemi internet giriş adresi için tıklayın..

SEGEM Akademi kullanım süresi nedir?

Sınavdan başarılı olunması durumunda zaten tekrar siteme girişe genellikle gerek kalmamaktadır, fakat sigorta teknik personellik  sınavından başarısız olunması durumunda sınav ücretinin tekrar yatırılarak sistemden yine yararlanılması mümkündür.

Eğer sınava kayıt olmadan SEGEM sınavına hazırlanmak isterseniz ücretsiz olarak sitemizden yararlana bilirsiniz. Sitemizin mantığı ile SEGEM Akademi ile hemen hemen aynı olmakla beraber sitemizdeki tüm içerikler ücretsiz olarak sizlerle paylaşılmaktadır.

SEGEM Akademinin tanıtım videosu aşağıdadır, kısa videoyu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz